Nowa odsłona witryny ExpertSender

wpis_560-500x355Niezmienne są tylko zmiany. Zachodzą one nieprzerwanie i zdarza się, że ich nawet nie zauważamy. Tym razem jednak jest na inaczej, ponieważ zmiana, przynajmniej dla nas, jest duża. Zespół ExpertSender z dumą przedstawia nową wersję witryny www.expertsender.pl. Nowa strona nie tylko jest bardziej funkcjonalna, ale także dostarcza więcej informacji w czytelny sposób. Co jeszcze składa się na jej wartość?

Strona główna nowej witryny umożliwia przejście do sekcji pozwalającej zapoznać się z funkcjonalnościami systemu. Ponadto dowiedzieć się można w jaki sposób ExpertSender może pomóc w działaniach email marketingowych. Jeśli nie ma czasu na czytanie, pozostaje Virtual Tour, który przy pomocy krótkich filmów skrótowo zaprezentuje możliwości systemu.

Nie ustępujemy w wysiłku uświadamiania roli, jaką email marketing może pełnić w działalności każdej organizacji. Dlatego prezentujemy wartościowe uwagi na temat zalet i celów email marketingu. Marketerzy z zainteresowaniem powinni przyjąć dział ze słownikiem email marketingu, gdzie zapoznać się można z terminami obowiązującymi w branży.

Wychodzimy naprzeciw pytaniom dotyczącym jak korzystać z narzędzi ExpertSender i prezentujemy kompletne rozwiązania. Wskażemy jak wykorzystać email marketing w celu zwiększenia przychodów, bez względu na to, czy prowadzisz agencję reklamową, instytucję finansową, czy biuro podróży.

Jako ciekawy bonus dodaliśmy również sekcję, w której zapoznać się można z ludźmi stojącymi za rozwojem i działalnością ExpertSender. To właśnie oni każdego dnia służą swoją pomocą, aby pomóc angażować subskrybentów i przede wszystkim pomagać zarabiać naszym klientom.

Zapraszamy do odwiedzin i do dzielenia się swoimi odczuciami w komentarzach.