Nowe funkcjonalności – zarządzanie uprawnieniami użytkowników systemu

zarzadzaniePoprzednim razem opisywałem nowe funkcje skierowane na poprawę użyteczności z perspektywy subskrybentów, tym razem przedstawiam rozwiązania ułatwiające pracę klientów z systemem ExpertSender.

W najnowszej wersji naszej platformy  administratorzy zyskali uprawnienie do zarządzania dostępem kont użytkowników do kluczowych funkcjonalności platformy.

Ten mechanizm zdecydowanie ułatwia pracę w dużych zespołach, gdzie trzeba udzielić dostępu do systemu więcej niż jednej osobie, jednocześnie ograniczając ich role. Tworząc/edytując konta użytkowników,  można zarządzać dostępem w zakresie sześciu różnych funkcjonalności.

role admina zarzadzanie

 

  • Newslettery np. dostęp do tworzenia, edytowania, kasowania, wysyłania, archiwum
  • Wiadomości automatyczne np. dostęp do tworzenia, aktywowania i deaktywowania typów wiadomości innych niż newslettery
  • Narzędzia dla wiadomości np. dostęp do opcji użycia treści wiadomości ponownie
  • Dane np. dostęp do list, segmentów, cech subskrybentów, tabel danych, konwersji
  • Raporty np. dostęp do raportów wiadomości, subskrybentów, importów, eksportowania list adresów email z sekcji raportów
  • Automatyzacja i ustawienia np. dostęp do zaplanowanych zadań, ustawień jednostki biznesowej, w tym tworzenia nowych użytkowników

Włączając/wyłączając dostęp do poszczególnych funkcjonalności można tworzyć specjalistyczne loginy dla różnych członków Twojego zespołu. Na przykład konto użytkownika dla testera HTML z dostępem tylko do tworzenia i wysyłania wiadomości testowych. Lub login dla analityka danych z dostępem ograniczonym tylko do raportów i archiwum wiadomości.

Powyższe pomysły są jedynie przykładami użycia, podczas gdy rzeczywistych kombinacji uprawnień jest bardzo dużo. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji korzystać z naszej platformy, a poszukują rozwiązań w zakresie email marketingu zapraszam do kontaktu w celu umówienia darmowej sesji demonstracyjnej.